Eddie Förster nieuwe fractievoorzitter Bredase VVD

Datum: 31 mei 2022

Maandagavond is Eddie Förster verkozen tot fractievoorzitter van de Bredase VVD. De in Princenhage wonende Eddie is sinds 2016 raadslid en in het dagelijks leven werkzaam als salesmanager bij een verzekeraar.

“Ik ben enorm trots om fractievoorzitter te mogen zijn van onze Bredase VVD-fractie. We hebben een nieuwe fractie met ervaring en veel nieuw talent. Ik ben gemotiveerd om samen met hen vanuit de coalitie het geluid vanuit onze wijken en dorpen zo goed mogelijk te laten horen”, aldus Eddie Förster.

De afgelopen maanden werkte Eddie Förster samen met Boaz Adank als onderhandelaars van de Bredase VVD aan het schrijven van het nieuwe bestuursakkoord, met GroenLinks, PvdA en CDA, dat 7 juni wordt gepresenteerd.

Stel ons jouw vraag